شرکت جامین پیشرو نوید

خانه پذیرش کاری

پذیرش کاری

یکی از جذابترین و البته دشوارترین روش های مهاجرت، اخذ پذیرش کاری است. کشورهای مختلفی همچون کانادا، استرالیا، آلمان، سوئد، آفریقای جنوبی و … همواره مورد توجه کارجویان ایرانی بوده است. با وجود تحریم های موجود علیه کشور، همکاری کمپانی های خارجی با ایرانیان محدود شده است. علاوه بر این وجود قوانین سختگیرانه مهاجرتی در برخی از کشورها مهاجرت کاری را با دشواری های زیادی همراه کرده است.

مؤسسات مختلفی در داخل کشور در زمینه مهاجرت کاری مشاوره و فعالیت می کنند. شرکت جامین پیشرو نوید افتخار دارد که تجربه ارزشمند خود را در زمینه مهاجرت کاری به آلمان در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد. اعتبار این شرکت نتیجه سال ها تجربه و فعالیت متخصصین این شرکت در داخل و خارج از کشور  و همچنین اعتماد شما هموطنان عزیز می­باشد. در ادامه روش های مختلف مهاجرت کاری به کشور آلمان توضیح داده شده است:

 

 

  • روش اول: ویزای جستجوی کار آلمان یا جاب سیکر

از آنجا که کشور آلمان یکی از قطب های صنعتی دنیا به شمار می رود و صنایع کوچک و بزرگ این کشور هر روز در حال گسترش هستند و از طرفی رشد پایین جمعیت و پیر شدن هرم جمعیتی در این کشور، آلمان را با کمبود نیروی ماهر کار روبرو کرده است. از این رو کشور آلمان به متقاضیان واجد شرایط که تمکن مالی 4320 یورویی داشته باشند اجازه می­دهد که به مدت 6 ماه در خاک کشور آلمان به جستجوی کار بپردازند. اگر متقاضی بتواند در این مدت کارفرمای آلمانی را متقاعد کند که از عهده انجام یک تخصص کاری بر می آید میتواند قرارداد کاری عقد کند و موفق به اخذ کارت آبی (Blue Card) کشور آلمان می­شود یعنی دولت آلمان از آن پس به وی اجازه زندگی و کار در آلمان را می­دهد. از الزامات این طرح این است که حقوق شخص از حداقل مقدار مشخص شده توسط دولت آلمان بیشتر باشد، مالیات ماهیانه پرداخت گردد، و شخص مدرک B1 زبان آلمانی رو اخذ نماید.

از جمله مشکلات اصلی این نوع ویزا داشتن مدرک زبان آلمانی و داشتن حداقل مدرک لیسانس است. همچنین بدلیل حجم بسیار بالای تقاضا به سفارت آلمان زمان انتظار وقت سفارت در حال حاضر بیش از 12 ماه می­باشد. البته طی طرحی که توسط دولت و مجلس آلمان در حال بررسی می باشد قرار است از ابتدای سال 2020 ویزای جاب سیکر به متقاضیان دارای مدرک دیپلم و فوق دیپلم مشروط به داشتن مدارک فنی و حرفه ای درجه 1 ارائه گردد. شما می­توانید همین الان برای ویزای جاب سیکر آلمان ثبت نام نمایید.

 شرکت جامین پیشرو نوید، نوید دهنده ی فردایی بهتر برای جوانان ایرانی است.

 

  • روش دوم: جاب آفر

بر اساس قوانین مصوب اتحادیه اروپا کمپانی ها ابتدا بایستی موقعیت های شغلی را به مدت سه ماه در کشور خود آگهی نمایند. در صورتیکه شغل مورد نظر متقاضی نداشت آن موقعیت شغلی بایستی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مدت سه ماه دیگر آگهی گردد. سپس در صورت عدم تأمین نیروی انسانی مناسب، آن کمپانی اجازه دارد نیروی ماهر خود را از خارج از اتحادیه اروپا جذب نماید. علاوه بر این موضوع، داشتن مدرک زبان آلمانی و انتظار طولانی مدت وقت سفارت آلمان، پذیرش جاب آفر را برای ایرانیان به امری تقریباً محال تبدیل کرده است.

با توجه به جاری بودن پروژه های مشترک فیمابین شرکت جامین پیشرو نوید و برخی از شرکت های معتبر آلمانی در کشور آلمان، مجوز استخدام نیروهای ایرانی در پروژه های در دست اجرایمان در آلمان را از دولت آلمان اخذ نموده ایم و در کوتاهترین زمان ممکن هماهنگی وقت سفارت و اخذ ویزا را برای هموطنان متخصص ایرانی انجام می دهیم. جهت استخدام در شرکت جامین پیشرو نوید در آلمان رزومه خود را در زیر ارسال کنید. کلیه رشته ها مجاز به ثبت نام و ارسال رزومه می­باشند. لازم به ذکر است داشتن مدرک زبان آلمان شرط لازم نیست و مصاحبه ها به زبان انگلیسی انجام می­شود. لکن در شرایط یکسان اولویت با افرادی است که با زبان آلمانی آشنایی دارند.